פורסם ב- כתיבת תגובה

מכנסי גשם \ שלג נושמים

בעקבות ביקוש גדל למכנסים טכניות שאפשר ללבוש בגשם ובשלג, במהלך הליכה או טיפוס- מבלי להזיע את הנשמה, הכנסנו למלאי אוסף מכנסיים לשימושכם!

בטיולים בגובה רב או באקלים קיצוני, כולנו מורגלים להתעטף במעיל גשם שישמור על פלג הגוף העליון וגם ינדף את הזיעה אל החוץ. אבל מה קורה עם פלג הגוף התחתון?

בטיולים בארץ זה משהו שאנחנו נוטים להזניח- כי הגשם בכל מקרה לא יימשך הרבה זמן \ לא נורא קר \ נחליף כשנרים את האוהל \ נתייבש ליד המדורה וכל מני משפטים דומים…
כשיוצאים לטיול במחוזות רחוקים (וקרים)- טיפוס לקילימנג'רו או לאלברוס, טיולי שלג באלפים או בקרפטיים, זנסקאר…הזנחת הציוד בפלג הגוף התחתון יכול להוביל לתוצאות מאד לא נעימות ולעיתים מסוכנות מאד.

כדי להימנע מפגעי הקור חשוב מאד לשמור על הגוף והביגוד, יבשים ככל שניתן. השילוב של טמפרטורה נמוכה, הזעה, משקעים ורוח הוא מתכון לאסון.
חשוב להצטייד בביגוד עמיד במים, כדי לא להירטב מבחוץ ולהקפיד שמדובר בביגוד 'נושם' (מנדף זיעה) כדי לא להירטב מבפנים כתוצאה מזיעה ולחות שמתעבה על פנים השכבה החיצונית של המכנס ועשויה לקפוא בקור במהלך עצירות מנוחה.

מכנסי גשם ושלג 'נושמים' הם פריט ציוד יקר ונדיר בארץ. לכן החלטנו להציע למטיילים שלנו מבחר מכנסיים  לשימושם בטיולים הדורשים פעילות אירובית באקלים קר וקיצוני!

ישנן מספר טכנולוגיות שונות המשמשות ליצירת אריגים עמידים במים ונושמים, כאשר הידועה מביניהם היא שימוש בממברנות Gore-Tex של חברת Gore. השוק היום מלא בטכנולוגיות דומות ביעילות משתנה. אנו שוקדים באופן שוטף על הבנת ההיצע בשוק ומחקר הביצועים של המוצרים השונים כדי להציע לכם את השילוב הטוב ביותר של ציוד מותאם לפעילות שלכם, עמידות גבוהה, וחסכון בעלויות!

בהיצע המכנסיים הנוכחי, מגוון דגמים מיצרנים מובילים: מבחר מכנסי marmot המשתמשים בטכנולוגית PreCip DryTouch שהוכיחה עצמה אצלנו במעילי החברה שזוכים לשבחים מכל לקוח שמתנסה בהם, דגמי Torrentshell של patagonia הבנויים מאריגי h2no המצוינים, ומכנסי montbell עם breeze dry-tec תלת שכבתי.

שהחורף לא יפחיד אתכם! עם הכנה מתאימה- ניתן לטייל בכל מזג אוויר, ולהנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.