אודות

הרעיון להקים חברה זו נולד מתוך האהבה לטיולים ולציוד איכותי ומהרצון לעזור ליותר אנשים להיחשף לעולם המדהים של טיולי האתגר וטבע על סוגיהם השונים.

לאחר שכבר שנים שאני וכמה מהחברים שלי מהווים את מקור הציוד והעצה לרבים מחברינו ובני המשפחות  שנוסעים לטיולים בארץ ובחו"ל, החלטתי להתחיל לתת את אותו השירות לציבור הרחב.

מתוך היכרות מעמיקה עם עולם הציוד המקצועי ורצון לחסוך בכסף ובמשאבים (העולם לא יראה טוב יותר אם לכל אחד שמטייל שבוע בשנה יהיה חדר שלם גדוש בציוד טיולים) אנחנו מאמינים שעבור מטיילים רבים שכירת  ציוד טיולים עדיפה על רכישתו.

שיטת ההשכרה מאפשרת לך לקנות פחות ולטייל יותר!

מעבר לכסף הרב שדרוש כדי להצטייד בערכות שלמות של ציוד ברמה גבוהה, הדבר גם דורש המון זמן. השוק מוצף היום ביצרנים ומוצרים בינוניים, חנויות טיולים בהם המוכרים מרוויחים בעמלת מכירה ומנסים למכור מוצרים שונים ומגוונים שלאו דווקא יש בהם הכרח- מדובר באתגר לא פשוט להצטייד לקראת טיול גדול.

אנחנו מציעים לדלג על השלב המתיש והיקר הזה ולקבל אצלנו שירות מקיף ומקצועי, לצאת לטיול בראש שקט כאשר אתם יודעים שאתם מצוידים בציוד הטוב ביותר. כמובן שנחסך מכם גם הכאב ראש של לנקות ולתחזק את הציוד אחרי הטיול ולסדר את המחסן או הבוידעם בכדי למצוא מקום לאכסן את כל הציוד היקר עד לפעם הבאה שיראה אור יום.
ברשותנו ציוד רב, מקצועי ומתוחזק שנבחר בקפידה וכולל תרמילים בגדלים שונים, מזרנים, אוהלים, גזיות ובנזיניות, מקלטי GPS, מעילים מכל הסוגים, ציוד טיהור מים, ציוד בטיחות מגוון וכו'.  כל הציוד מהחברות המובילות בתחומם:

Gregory, Marmot, The North Face, Patagonia, Arc'Teryx, Katadyn, Mountain Hardware, Osprey, Deuter, MSR, Therm a Rest, Garmin, Nemo, Lowe Alpine…

הציוד שברשותנו משתנה ומתחדש בתדירות גבוהה ומאפשר לנו להתאים את מלאי הציוד לצרכים של הטיול שלך! פריט שידרש לקראת טיול ולא ימצא בידינו ירכש ויושכר ללקוח (כמובן שידרש לנו זמן להתארגן, לכן חשוב לפנות אלינו מוקדם ככל האפשר).

במידה ותתאהבו בציוד שלנו בזמן הטיול שלכם- אל דאגה, נאפשר לכם לרכוש אותו בתום תקופת ההשכרה במחיר מיוחד. כך תבצעו רכישות שקולות, אחרי שניסיתם את הציוד במצב אמת ולא בחנות הממוזגת.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה הקשורה לציוד או לתכנון הטיול!

זכרו: לקנות פחות = לטייל יותר!