פורסם ב- כתיבת תגובה

שיתוף פעולה עם מידן וישינסקי- לגלות את העולם אחרת

מידן ואני מתכתבים כבר כמעט שנה ורק עכשיו סוף סוף הצלחנו להיפגש. שמעתי עליו הרבה דברים טובים מאנשי מקצוע בתחום הטיולים והציוד, ויצרתי איתו קשר כדי לעניין אותו בשיתוף פעולה בהשכרת ציוד טיולים ללקוחות שיוצאים לטיולים בהדרכה של מידן. מתחילת הדרך מידן האמין ברעיון השכרת הציוד (במקום רכישת הציוד),  ולפני כמה ימים זה סוף סוף זה קרה. מידן הגיע אלינו ופרסנו בפניו תצוגה של הציוד שאנחנו מציעים להשכרה, דיברנו על טיולים וציוד וכל מה שקשור לעניין.

מידן וישינסקי- לגלות את העולם אחרת

למידן היה חשוב להגיע אלינו לפני שימליץ ללקוחות שלו על השירות של נובי להשכרת ציוד טיולים. דיברנו על מעילים, תרמילים, ציוד לווייני, מטהרי מים לשטח, מזרנים ועוד ועוד- ומידן התוודע שהציוד עומד בסטנדרטים, ומתאים לאופי הטיולים שהוא מוביל!

מהיום, לקוחותיו של מידן וישינסקי יזכו אצלנו להנחה של 15% ממחיר ההשכרה על כל הפריטים במלאי.

קצת על מידן וישינסקי (למי שלא מכיר)
מידן מדריך טיולים משנת 2003 ומתמחה בהובלת טיולי הליכה מיוחדים לקבוצות קטנות. היעדים של מידן מגוונים ומותאמים לקבוצות הפונות אליו. משהו שמאד אהבתי לשמוע הוא שמידן משכיל לאתר את המסלולים המיוחדים גם ביעדים קרובים ונגישים יותר- אלפים, דולומיטים, מסלולים שונים ביוון וגם בטורקיה וירדן. באמת לא חייבים לטוס רחוק בשביל לחוות חוויות מדהימות ויש תרבויות מרתקות שהשתמרו באזורים הררים גם במחוזות קרובים!
אחד היעדים המועדפים על מידן היא טורקיה, בה בילה זמן רב (הוא דובר טורקית!) והדריך קבוצות רבות מהארץ ומחו"ל באזורים שונים במדינה המרתקת הזאת.

פרטים נוספים על הטיולים בהדרכתו של מידן ועל היעדים השונים בהם הוא מתמחה אפשר למצוא באתר שלו!

הנה כמה דוגמאות: 

האלפים הבוואריים – מדריך קצר למטיילים ברגל

* טרק בגרוזיה – סוונטי

*טרק בירדן – חומיימה

פרטים ליצירת קשר עם מידן:  054-2139997 |  meidanv@gmail.com | facebook.com/meidanv

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.